Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to
youtube_redmet_b
Maszyny Leśne i rolnicze na RATY!!! Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu
Platforma Finansowa - leasing Oferujemy następujące sposoby kredytowania:
Kredyt
Leasing

Rozdrabniacz tarczowy RT-620M

Łuparka hydrauliczna 10 Ton

Kosiarka bijakowa EF 145

m. budowlane » wozidła elektryczne » Jedzenie – rolnictwo

zallys 

Pełna oferta na stronie zallys.com

  R6

Zallys R6 jest czterokołowym elektrycznym pojazdem, który został zaprojektowany do użytku na trudnych powierzchniach jak teren piaszczysty lub błotnisty. Jest wyposażony w 2 silniki. Został zaprojektowany, aby ładować do 800 kg na płaskim terenie i posiadać siłę uciągu do 12.000 kg. Rama jest zrobiona ze stali i pomalowana proszkowo od zewnątrz. Wózek R4 może być wyposażony w kilka akcesoriów, które mogą być w łatwy sposób zmienione. 2 silniki mają elektromagnetyczny hamulec, który automatycznie włącza sprzęgło w momencie kiedy urządzenie jest wyłączane. Ten hamulec jest nawet więcej niż wystarczający na 30 % stokach, kiedy urządzenie jest w pełni załadowane. Przekładnia zębata jest w zamkniętej kąpieli olejowej, eliminując potrzebę konserwacji. Elektryczna jednostka sterująca jest w zamkniętej obudowie pozwalającej na czyszczenie maszyny nie powodując zwarcia. 

Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.

 r6

R5

Nowa generacja pokazdów napędzanych elektrycznie, zaprojektowanych dla szerokiego zakresu zastosowań. Cichy, bez emisji, bez wibracji, nie ma hałasu silnika, o minimalnym utrzymaniu (konserwacji) nadaje się do zadań wewnątrz i na zewnątrz. R5 jest być bardzo prosty, łatwy w manewrowaniu, a dzięki kątowi skrętu 80 ° podczas przenoszenia do 700 kg, jest najlepszym rozwiązaniem, nawet w wąskich przestrzeniach. Obrotowy dyszel sterujący jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa, co pozwala na pracę tylko w obecności przydzielonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który zablokuje R5 zapobiegając przypadkowemu ześlizgnięciu z podjazdu przy pełnym obciążeniu. Może on być również wyposażony w siłownik elektryczny, aby ułatwić załadunek i rozładunek po lewej, jak i po prawej stronie. Nadaje się do pracy wewnątrz / na zewnętrz lub na nierównym gruncie. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej.

 r5

R4

R4 jest czterokołowym elektrycznym pojazdem, który został zaprojektowany do użytku na trudnych powierzchniach jak teren piaszczysty lub błotnisty. Jest wyposażony w silniki 2x600 W. Został zaprojektowany, aby ładować do 600 kg na płaskim terenie i posiadać siłę uciągu do 8.000 kg. Rama jest zrobiona ze stali i pomalowana proszkowo od zewnątrz. Wózek R4 może być wyposażony w kilka akcesoriów, które mogą być w łatwy sposób zmienione. 2 silniki mają elektromagnetyczny hamulec, który automatycznie włącza sprzęgło w momencie kiedy urządzenie jest wyłączane. Ten hamulec jest nawet więcej niż wystarczający na 30 % stokach, kiedy urządzenie jest w pełni załadowane. Przekładnia zębata jest w zamkniętej kąpieli olejowej, eliminując potrzebę konserwacji. Elektryczna jednostka sterująca jest w zamkniętej obudowie pozwalającej na czyszczenie maszyny nie powodując zwarcia. 

Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.

 r4

HT

Ręcznie prowadzony, napędzany elektrycznie 3-kołowy wózkek holowniczy. Może być wyposażony w różnego rodzaju kontenery oraz platformy. Ekologiczny i cichy, gwarantuje przyspieszenie w pracach magazynowych różnego rodzaju. HT jest zaprojektowany tak, aby był prosty, łatwy w obsłudze, podczas przemieszczania do 400 kg, jest najlepszym rozwiązaniem nawet w wąskich przestrzeniach. Obrotowy dyszel sterujący jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa, co pozwala na pracę tylko w obecności przydzielonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który blokuje HT zapobiegając przypadkowemu ześlizgnięciu, nawet na podjazdach. HT może pracować wewnątrz / na zewnętrz lub na nierównym gruncie. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej.

 ht

Jespi

Wózek elektryczny czterokołowy z dyszlem sterującym, stworzony do zadań specjalnych. Przewozi ładunki do 500kg. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i platform, może być przydatny w wielu miejscach, np. do oczyszczania dużych parków i ogrodów. Użyteczny również do przewożenia euro palet, a także bagażu na lotniskach czy stacjach. Można do niego dołączyć różnorakie wyposażenie i pojemniki/przyczepki. Jespi jest praktyczny i zwrotny, działa zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czujnik bezpieczeństwa i hamulec elektromagnetyczny sprawiają że wózek jest bezpieczny w użyciu. Wszystkie pojazdy firmy Zallys są wykonane z materiałów najwyższej jakości i mają certyfikat CE zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej.

 jeespi

Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: