Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to
youtube_redmet_b
Maszyny Leśne i rolnicze na RATY!!! Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu
Platforma Finansowa - leasing Oferujemy następujące sposoby kredytowania:
Kredyt
Leasing

Rozdrabniacz tarczowy RT-620M

Łuparka hydrauliczna 10 Ton

Kosiarka bijakowa EF 145

m. budowlane » wozidła elektryczne » Turystyka

zallys 

Pełna oferta na stronie zallys.com

 

M12

Ręcznie prowadzony wózek holowniczy, który można ciągnąć, pchać i sterować obciążenia kołowe do 1000 kg. Bardzo efektywny i łatwy w użyciu, jest rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Zwiększa wydajność, poprawia bezpieczeństwo, redukuje siłę człowieka i zwiększa prędkość przemieszczających się ładunków. Maszyna może być wyposażona w wiele akcesoriów, różne haki, różnej wielkości, wymienne akumulatory: 33 Ah, 80 Ah lub 45Ah. Ładowarka baterii jest zewnętrzna. Zallys M12 jest idealny dla różnorodnych potrzeb związanych z logistyką w szpitalach, w zakładach przemysłowych, lotniskach, firmach farmaceutycznych, hurtowniach. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.

 M12

R5

Nowa generacja pokazdów napędzanych elektrycznie, zaprojektowanych dla szerokiego zakresu zastosowań. Cichy, bez emisji, bez wibracji, nie ma hałasu silnika, o minimalnym utrzymaniu (konserwacji) nadaje się do zadań wewnątrz i na zewnątrz. R5 jest być bardzo prosty, łatwy w manewrowaniu, a dzięki kątowi skrętu 80 ° podczas przenoszenia do 700 kg, jest najlepszym rozwiązaniem, nawet w wąskich przestrzeniach. Obrotowy dyszel sterujący jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa, co pozwala na pracę tylko w obecności przydzielonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który zablokuje R5 zapobiegając przypadkowemu ześlizgnięciu z podjazdu przy pełnym obciążeniu. Może on być również wyposażony w siłownik elektryczny, aby ułatwić załadunek i rozładunek po lewej, jak i po prawej stronie. Nadaje się do pracy wewnątrz / na zewnętrz lub na nierównym gruncie. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej.

 r5

R-MAX T

Zallys R-MAX T - nowa generacja elektrycznych pojazdów projektowanych dla szerokiego zakresu zastosowań. Cichy, bez emisji, bez wibracji, bez hałasu silnika, minimalne utrzymanie (konserwacja). Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz. R-MAX T jest bardzo prosty, łatwy w manewrowaniu i jest stanie przewozić do 400 kg. Jest to najlepsze rozwiązanie nawet w wąskich przestrzeniach. Obrotowy dyszel sterujący jest wyposażony w czujnik bezpieczeństwa, co pozwala na pracę tylko w obecności przydzielonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który blokuje R-MAX T i zapobiega przypadkowemu ześlizgnięciu podczas podjazdów przy pełnym obciążeniu. Nadaje się do pracy wewnątrz / na zewnętrz lub na nierównym gruncie. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej.

 R_MAX_T

Jespi L

Czterokołowy pojazd napędzany elektrycznie, dzięki niskiej ramie można na nim montować różnego rodzaju pojemniki. Wyposażony w wiele akcesoriów oraz platformy, nadaje się do czyszczenia dużych parków, ogrodów, do posługiwania się materiałami lub towarami na paletach. Często jest używany do bagażu na lotniskach i dworcach, do transportu towaru oraz do wielu innych zadań w pracy. Obrotowy dyszel sterujący jest wykonany z czujnikiem bezpieczeństwa, co pozwala na pracę tylko w obecności przydzielonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który blokuje JESPI L zapobiegając przypadkowemu ześlizgnięciu z podjazdów do 30% przy pełnym obciążeniu. Działa wewnątrz jak i na zewnątrz, a także na nierównym podłożu. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej.

 Jespi_L

Jespi

Wózek elektryczny czterokołowy z dyszlem sterującym, stworzony do zadań specjalnych. Przewozi ładunki do 500kg. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i platform, może być przydatny w wielu miejscach, np. do oczyszczania dużych parków i ogrodów. Użyteczny również do przewożenia euro palet, a także bagażu na lotniskach czy stacjach. Można do niego dołączyć różnorakie wyposażenie i pojemniki/przyczepki. Jespi jest praktyczny i zwrotny, działa zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czujnik bezpieczeństwa i hamulec elektromagnetyczny sprawiają że wózek jest bezpieczny w użyciu. Wszystkie pojazdy firmy Zallys są wykonane z materiałów najwyższej jakości i mają certyfikat CE zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej.

 jeespi

JACK 900W 1-16

Zallys Jack to trzykołowy wózek elektryczny z miejscem dla kierowcy. Jego uniwersalność sprawia, że może być używany do transportu personelu, towarów, inspekcji szpitali, fabryk, lotnisk, magazynów, szklarni, hal targowych. Gwarantuje sprawną pracę na różnych powierzchniach. Wsiadanie i wysiadanie jest dla kierowcy łatwe i szybkie. Siedząc w fotelu, kierowca ma wygodny dostęp do wielofunkcyjnej platformy z tyłu pojazdu, do której łatwo dopasować spersonalizowane akcesoria. Dla bezpieczeństwa wózek wyposażono w dwa systemy kontroli zwalniania i hamowania: czujnik operatora w pedale (po puszczeniu pojazd hamuje) oraz hamulec elektromagnetyczny. Można nim przewozić towary do 500kg (oprócz ciężaru kierowcy) i ciągnąć do 1000kg, zależnie od silnika w jaki pojazd jest wyposażony. Dzięki pracującej w kąpieli olejowej przekładni ciągnik nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Wszystkie pojazdy firmy Zallys są wykonane z materiałów najwyższej jakości i mają certyfikat CE zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej.

 JACK_900W_1_16

JACK L 1200W 1/16

Zallys JACK L to trzykołowy pojazd elektryczny z miejscem dla kierowcy. Jego uniwersalność sprawia, że może być używany do transportu personelu, towarów, inspekcji szpitali, fabryk, lotnisk, magazynów, szklarni, rynków. JACK L ma niesamowitą wszechstronność zastosowania w prawie każdym terenie i na różnych rodzajach nawierzchni. Wyposażony jest standardowo w dwa układy hamulcowe: dźwigni elektrycznej i mechanicznej sterowanej za pomocą pedału dla pełnego bezpieczeństwa przy pełnym obciążeniu. Dzieki niskiemu stopniowi i wysokiemu ustawieniu siedziska posiada łatwy dostep do sterowania, poza tym, platforma wielozadaniowa z tyłu pojazdu jest łatwo dostepna z siedzenia kierowcy. Jack oferuje stabilność sterowników i świetną kontrolę aż do 8 godzin na płaskim terenie. Ponadto w zależności od wielkości silnika wybranej może załadować do max 150 kg i mozliwość ciągnięcia do 1000 kg. Jest wyposażony w czujnik na podnóżku informujący o obecności człowieka na pokładzie. Czujnik pozwala na ruch pojazdu jedynie po naciśnięciu pedału nogą przez operatora. Silnik posiada hamulec elektromagnetyczny, który zapobiega przypadkowemu ześlizgnięciu się pojazdu z pochylni i przy pełnym obciążeniu. Koła zębate w kąpieli olejowej pozwalają uniknąć jakiejkolwiek konserwacji. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.

JACK_L_1200W 

Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: