Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

O firmie » Kontakt

REDMET.PL
G7 sp z oo
39-200 Dębica
ul. Gawrzyłowska 83

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00
Sobota: nieczynne

Tel. +48 609 644 206
Tel. +48 790 733 638
e-mail: biuro@redmet.pl

Zaopatrzenie:
Tel. +48 724 202 356


e-mail: zaopatrzenie@redmet.pl

Sekretariat:

Tel. +48 533 043 433
e-mail: sekretariat@redmet.pl


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Redmet sp.j. moich danych osobowych w związku z podejmowanymi przeze mnie działaniami w celu zawarcia umowy sprzedaży oraz do wykonania obowiązków wynikających z ewentualnie zawartej umowy sprzedaży.
Informacja o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych:

1) Administratorem danych osobowych jest Grupa Redmet sp.j., ul. Tetmajera 7, 39-200 Dębica, tel. 609644206 e-mail: biuro@redmet.pl
2) Celem przetwarzania danych osobowych oraz podstawą prawną przetwarzania jest przetwarzanie niezbędne do zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów oferowanych przez Grupa Redmet sp.j..
3) Dane osobowe będą przechowywane będą przez okres 5 lat od zakończenia roku kalendarzowego, w którym miała miejsce ostatnia umowa sprzedaży.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie uprawnione podmioty w okolicznościach przewidzianych w obowiązujących przepisach prawnych.
5) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
6) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7) Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8) W przypadku naruszenia Pani/Pana praw do ochrony danych osobowych przechowywanych i przetwarzanych przez administratora przysługuje Panu/ Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9) Do danych osobowych przechowywanych przez administratora przysługuje Pani/Panu dostęp oraz prawo ich sprostowania, prawo do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Formularz kontaktowy:

Imię i Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres E-mail:
Temat wiadomości:
Treść:
Prosimy wybrać odpowiedni dział:

1. Urządzenia i maszyny

2. Części i Akcesoria

Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: