Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Obróbka skrawaniem, toczenie, frezowanie, wytaczanie, szlifowanie płaszczyzn - wałków i otworów


Wykonujemy usługi z zakresu toczenie , frezowania , wytaczania , szlifowania na detale jednostkowe z materiału naszego lub powierzonego ściśle według załączonej dokumentacji.


Toczenie konwencjonalne - CNC
Toczenie wykonywane jest na tokarkach konwencjonalnych oraz rewolwerowych. Max. długość toczenia wynosi 2500mm. Wykonujemy części maszyn i urządzeń, tj. wałki , osie, tuleje, śruby itp. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju drobne elementy w dużych ilościach na automatach tokarskich rewolwerowych, 6-cio wrzecionowych oraz CNC.

Frezowanie
Frezowanie konwencjonalne na frezarkach pionowych , poziomych oraz narzędziowych. Wykonujemy części jednostkowe i większe serie w zależności od zapotrzebowania.

Wytaczanie
Wykończeniowa obróbka otworów i płaszczyzn na wytaczarce koordynacyjnej i frezarkach narzędziowych. Wykonujemy części do maszyn rolniczych , obrabiarek przemysłowych, maszyn do drewna. Obróbkę cieplną oraz pokrycie galwaniczne zlecamy profesjonalnym firmom.

Szlifowanie płaszczyzn, wałków i otworów
Obróbka wykonywana jest na szlifierkach bezkłowych , kłowych oraz karuzelowej ze stołem magnetycznym.

Każdy detal przechodzi wewnętrzną kontrolę jakości.


Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: