Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Rębaki i rozdrabniacze do drewna


Rębak bębnowy z wałkiem podającym RB-200 (stacjonarny RB-200 E lub podczepiany do ciągnika RB-200 T)

Przeznaczony jest do rozdrabniania gałęzi i odpadów z produkcji stolarskiej o średnicy do 60 mm. Otrzymane kawałki drewna o długości 40-70 (przy 2 nożach tnących) można przeznaczyć jako materiał energetyczny. Urządzenie może być napędzane silnikiem elektrycznym od 4,0 do 7,5 kW lub wałkiem WOM . 

NOWE MODELE

  


 

Rębak walcowy RB-60 E z systemem workującym

Rębak walcowy RB-60 jest przeznaczony do przerobu zarówno odpadów z zakładów stolarskich oraz tartaków jak również gałęzi po wycince lasów. Bardzo dobry efekt daje zrębkowanie wierzby energetycznej. Przerobione w/w drewno jest doskonałym opałem o długości 6 - 13 cm nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów c.o. na paliwa stałe a zwłaszcza do ekologicznych kotłów zgazowujących drewno. Urządzenie może być napędzane silnikiem elektrycznym 4,0 kW lub wałkiem WOM.


Rozdrabniacz zawieszany do drewna RT -620 H
- PROTOTYP (mobilny, podczepiany do ciągnika)

Rozdrabniacz zawieszany do drewna i gałęzi RT-620 H przeznaczony jest do ciągników o mocy od 35 do 60 KM. Wyposażony jest on w tarczę tnącą, która posiada 2 noże. Średnica gardzieli wejściowej wynosi 200 mm. Maksymalna grubość gałęzi przeznaczonych do cięcia - zalecana do 150 mm. Długości zrębków od 5 do 22 mm. Średnica tarczy wynosi 604 mm. Kanał wyrzutowy (długi) - obrotowy 360.
Podawanie gałęzi jest mechanicznie za pomocą dwóch wałków podających napędzanych hydraulicznie. Mechanizm podawania gałęzi posiada regulację szybkości podawania gałęzi jak i funkcję wycofywania materiału. Pozwala to zwiększyć funkcjonalność i wydajność urządzenia. Prędkość obrotowa tarczy od 540 obr/min. Waga urządzenia 390 kg. Wydajność 6-7 m3/h.

Rębaki walcowe z systemem workującym RB-TR-70, rębak bębnowy - walcowy RB-SM-70, rębak do galezi walcowy dwuwałowy BÓBR-80 z systemem workujacym 


Rębak bębnowy (rębak  walcowy) RB-60
 


RB-60 E - (stacjonarny z silnikiem 4,0 kW) 
RB-60 E - (podczepiany do ciągnika, napęd z wałka odbioru mocy WOM)

Rębak walcowy RB-60 jest przeznaczony do przerobu zarówno odpadów z zakładów stolarskich oraz tartaków jak również gałęzi po wycince lasów. Bardzo dobry efekt daje zrębkowanie wierzby energetycznej. Przerobione w/w drewno jest doskonałym opałem o długości 6 - 13 cm nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów c.o. na paliwa stałe a zwłaszcza do ekologicznych kotłów zgazowujących drewno.

Podawanie gałęzi: mechaniczne 
Średnica rozdrabnianych gałęzi: do 50 mm 
Długość otrzymanych zrębków: 60-130 mm 
Wydajność: ok. 20 worków na godz.  
Zapotrzebowanie mocy: 4 kW 

NOWY MODEL - Rębak bębnowy RB-60E (silnik 4,0 kW) - NOWY MODEL 

 


Poprzednia wersja RB-60 

 
  
Rębak bębnowy (rębak walcowy) RB-80 z systemem workującym

(podczepiany do ciągnika, napęd z wałka odbioru mocy WOM)

Rębak walcowy przeznaczony jest do przerobu zarówno odpadów z zakładów stolarskich oraz tartaków jak również gałęzi po wycince lasów. Bardzo dobry efekt daje zrębkowanie wierzby energetycznej. Przerobione w/w drewno jest doskonałym opałem o długości 9 - 16 cm nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów c.o. na paliwa stałe a zwłaszcza do ekologicznych kotłów zgazowujących drewno. Lej załadowczy składany do transportu. 

Podawanie gałęzi: mechaniczne 
Średnica rozdrabnianych gałęzi: 
50-60 mm drewno twarde 
60-70 mm drewno miękkie 
Długość otrzymanych zrębków: 90-160 mm 
Wydajność: ok. 20 worków na godz. 
Zapotrzebowanie mocy: min. 25 KM


 


Rębak bębnowy RB-80Tb z systemem workującym + hak do ciągnięcia przyczepy ISO50 

 


Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: