Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Rębaki i rozdrabniacze do drewna


Rębak bębnowy z wałkiem podającym RB-200 (stacjonarny RB-200 E lub podczepiany do ciągnika RB-200 T)

Przeznaczony jest do rozdrabniania gałęzi i odpadów z produkcji stolarskiej o średnicy do 60 mm. Otrzymane kawałki drewna o długości 40-70 (przy 2 nożach tnących) można przeznaczyć jako materiał energetyczny. Urządzenie może być napędzane silnikiem elektrycznym od 4,0 do 7,5 kW lub wałkiem WOM . 

NOWE MODELE

 

 


 

Rębak walcowy RB-60 E z systemem workującym

Rębak walcowy RB-60 jest przeznaczony do przerobu zarówno odpadów z zakładów stolarskich oraz tartaków jak również gałęzi po wycince lasów. Bardzo dobry efekt daje zrębkowanie wierzby energetycznej. Przerobione w/w drewno jest doskonałym opałem o długości 6 - 13 cm nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów c.o. na paliwa stałe a zwłaszcza do ekologicznych kotłów zgazowujących drewno. Urządzenie może być napędzane silnikiem elektrycznym 4,0 kW lub wałkiem WOM.


Rozdrabniacz zawieszany do drewna RT -620 H
- PROTOTYP (mobilny, podczepiany do ciągnika)

Rozdrabniacz zawieszany do drewna i gałęzi RT-620 H przeznaczony jest do ciągników o mocy od 35 do 60 KM. Wyposażony jest on w tarczę tnącą, która posiada 2 noże. Średnica gardzieli wejściowej wynosi 200 mm. Maksymalna grubość gałęzi przeznaczonych do cięcia - zalecana do 150 mm. Długości zrębków od 5 do 22 mm. Średnica tarczy wynosi 604 mm. Kanał wyrzutowy (długi) - obrotowy 360.
Podawanie gałęzi jest mechanicznie za pomocą dwóch wałków podających napędzanych hydraulicznie. Mechanizm podawania gałęzi posiada regulację szybkości podawania gałęzi jak i funkcję wycofywania materiału. Pozwala to zwiększyć funkcjonalność i wydajność urządzenia. Prędkość obrotowa tarczy od 540 obr/min. Waga urządzenia 390 kg. Wydajność 6-7 m3/h.


Firma "REDMET" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: